Locatie Vervaet Bietenrooier en Trike Fabriek

Vervaet is te vinden in Biervliet, Zeeland.

Contact gegevens

Contact opnemen met Vervaet? De onderstaande personen zijn voor u bereikbaar.

Bezoekadres Fabriek

Haringkaker 1
4521 GN Biervliet
Tel: 0115 481720
Fax: 0115 482064

Bezoekadres Kantoor

Hoofdplaatseweg 1
4521 PE Biervliet
Tel: 0115 481710
Fax: 0115 482035

Verkoop

Robin Vervaet,
robin@vervaet.nl, 06 53 253786

Dany Dieleman,
dany@vervaet.nl, 06 53 550703

Harm Enting ,
harm@vervaet.nl, 06 54 931947

Frank Kerckhaert,
frank@vervaet.nl, 06 53 204961

Jonathan Hoekman,
jonathan@vervaet.nl, 06 22 299839

Technische dienst

Hendrik Dhondt (service coördinator)   hendrik@vervaet.nl, 0115-481720 (servicenummer)

Ronny de Krijger (Hydro Trikes)

Bennie Poppe (Bietenrooiers)

Mark Gelderland (Revisie/Rebuilt)

Inkoop

Stefan Vermue,
stefan@vervaet.nl

Magazijn

Enno Buijsse

Teo van Cadzand            
onderdelen@vervaet.nl